Domki na wodzie w Mielnie – pensjonat marzeń

Nadmorskie miejscowości posiadają wiele pensjonatów oraz hoteli, które co roku przyciągają rzesze turystów. Wśród najciekawszych miejsc do wypoczynku z pewnością warto wymienić Domki na wodzie w Mielnie.

Jest to niesamowity punkt noclegowy wyróżniający się specyficznym klimatem, który pozwala na prawdziwy relaks. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Co sprawia, że domki na wodzie są tak niezwykłe?

Dlaczego warto skorzystać z domków na wodzie w Mielnie?

Domki na wodzie, których wynajem oferuje pensjonat znajdują się na Jeziorze Jamnie a dojście do nich jest możliwe poprzez liczne pływające kładki oraz mostki. Samo miejsce jest niezwykle zaciszne oraz charakteryzuje się wyjątkową atmosferą. W okolicy ośrodka znajdują się obszary pełne zieleni, bogate w bujną, dziką przyrodę. Każdy domek na wodzie posiada duże okno przez które rozpościera się panorama na jezioro co pozwala na obserwację wschodów oraz zachodów słońca.

Dodatkowe atrakcje w Mielnie

Warto wspomnieć, że w każdym pływającym domku znajduje się wanna z hydromasażem, fotel masujący a także taras na dachu, co skłania do relaksu. Niektóre opcje wynajmu pozwalają także na korzystanie z motorówki oraz kominka. Wielkość domku można dostosować do ilości wypoczywających. Istnieje możliwość rezerwacji pomieszczenia dla dwóch do nawet sześciu osób. Wnętrza wewnątrz domków są bardzo przestronne oraz nowocześnie wyposażone.

Każdy gość może również skorzystać z bogatej oferty śniadań oraz obiadokolacji jakie codzienne można zamówić w obiekcie. Standard odpoczynku jest tutaj wysoki. Domki na wodzie w Mielnie to świetny pomysł zarówno na romantyczny weekend we dwoje jak i na urlop z dziećmi.