Dlaczego warto odpocząć w domu Lido przy plaży w Gdańsku?

Wakacje to czas na wypoczynek i relaks a oderwanie się od codziennych obowiązków jest nam potrzebne jak tlen. Dobrym pomysłem na spędzenie czasu będzie wyjazd nad morze, gdzie można  się wyciszyć i posłuchać szumu fal.

Miejsce w którym może odpocząć – dom Lido w Gdańsku

Wspaniałym miejscem, gdzie panuje cisza i spokój jest Lido – dom przy plaży w Gdańsku Brzeźnie. Lido to dom położony przy samej plaży, gdzie z okien pokoju widać morze.

Panuje tutaj przyjazna domowa atmosfera i życzliwość personelu a urokliwość miejsca przyciąga wielu pensjonariuszy. W hotelu można zjeść pyszne śniadania i napić się aromatycznej kawy. Dom dysponuje dużym tarasem na którym można zjeść śniadanie z widokiem na morze. Otoczenie wokół budynku sprzyja wypoczynkowi dzięki miejscom gdzie można usiąść i zrelaksować się słuchając szumu fal. Dom dysponuje strefą spa, kącikiem dla dzieci oraz salą gier z bilardem i tenisem stołowym – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Bliskość do centrum miasta i komunikacji miejskiej to wspaniała alternatywa na zwiedzanie starówki, stoczni gdańskiej czy muzeów.

Obok hotelu przebiega ścieżka rowerowa, która znajduje się obok plaży a goście hotelu mogą skorzystać z darmowych rowerów i wybrać się na wycieczkę w ramach pobytu. Trasa ciągnie się aż do Sopotu mijając molo w Brzeźnie i do portu Gdańsk. Jest to świetna opcja na aktywność fizyczną i wakacyjne wycieczki.

Dom przy plaży Lido zachwyca swoich gości lokalizacją i wystrojem a pyszne śniadania przyciągną nie jednego pensjonariusza na kolejny pobyt

Atmosfera jaka panuje wśród pracowników zachęca do ponownego przyjazdu a możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji hotelu w jednym miejscu wyróżnia go spośród innych.