4 najciekawsze i najoryginalniejsze hotele w całej Polsce

Gdzie zanocować w Polsce? W nietypowych miejscach, dzięki czemu sam pobyt w hotelu stanie się nie lada atrakcją. W Polsce nie brakuje takich niesztampowych miejsc noclegowych, które ze względu na swój charakter odbiegają od tego, do czego przyzwyczajają pozostałe hotele.

Oryginalne hotele w Polsce

Do takich placówek, jakie faktycznie zasługują na uwagę, można zaliczyć:

  1. Author’s Room s w Warszawie – hotel znajdujący się w starej kamienicy, który ma tylko cztery sypialnie. Ale za to jakie oryginalne. Zostaną tym bardziej docenione przez miłośników styli disajnerskiego. Pomysłodawcami tego miejsca są Magda Ponagajbo, Michał Pawlik i Piotrek Ręczajski.
  2. Kopalnia soli w Wieliczce – jeżeli ktoś marzył o tym, aby zanocować pod ziemią, to w końcu będzie miał ku temu możliwość. Takie atrakcje zapewnia Kopalnia Soli w Wieliczce, gdzie noc można spędzić znajdującej na głębokości 150 metrów. Komorze Słowackiego. Noclegi zaliczane są do kategorii zdrowotnych.
  3. Hotel Piramida w Tychach – ktoś powie, że piramidy to tylko za granicą. Widocznie nigdy nie był w Tychach. Całość inspirowana została egipską piramidą Cheopsa. Powstała ona w oparciu o projekt Krzysztofa Barysza i Aleksandra Nowackiego. Na miejscu znajduje się SPA, jak również restauracja z wybornymi daniami.
  4. Hostel Wilson w Warszawie – zainspirowany tym, co aktualnie jest na topie w Japonii. Doskonała propozycja dla tych osób, które nie potrzebują dużo miejsca do wypoczynku. Specjalne kapsuły, gdzie znaleźć można tylko posłanie (nawet nie łóżko) i niewielką ilość miejsca na to, aby pochować swoje podręczne rzeczy. Miejsca mało, ale cieszy się one sporą popularnością.

One thought on “4 najciekawsze i najoryginalniejsze hotele w całej Polsce

Dodaj komentarz